Chorwacja

VODICE

PRACA PRZEZ 6 -DNI W TYGODNIU❗

WYNAGRODZENIE STAŁE 40 EURO ZA DZIEŃ❗ 

ZAKWATEROWANIE W PEŁNI WYPOSAŻONE – DARMOWE❗

Mówi Ci coś Państwo leżące na pograniczu Europy Środkowej i Południowej? Jeśli nasuwa Ci się na myśl Chorwacja to absolutny strzał w 10! Miejsce od lat bardzo chętnie odwiedzane przez turystów z całego świata od niedawna oferuje możliwość zarabiania na majętnych wizy torach. Zaledwie 1, 5 h lotu samolotem, a Ty znajdujesz się w innym świecie. Jeśli miałaś kiedyś okazje być w tym miejscu to z pewnością wiesz, ze to jest to idealna miejscówka na blogi chill, reset głowy i zarabianie poważnych pieniędzy jednocześnie.

Jakiś czas temu podłapałam świetny kontakt z przesympatycznym szefem klubu, który biznes rozkręcał już w 2011 roku w samych Vodicach. Nie dość, ze bije od niego fenomenalna empatia to dodatkowo zna się na tym biznesie jak nikt inny. Zwrócił się do mnie z pytaniem czy mam chęci polecić mu jakieś kompetentne, piękne dziewczyny, które mogłyby zacząć z nim współpracę na sezon wakacyjny 2022.❗

Z racji, ze stawka jest bardzo wysoka bo klub ma naprawdę spore możliwości, chciałby zapewnić każdej z dziewczyn jak najlepsze warunki. Oddaje swoje piękne mieszkania, do użytku za darmo. Jeżeli masz chęci to możesz przylecieć na miejsce już parę dni wcześniej by poczuć klimat, porządnie wypocząć etc. Klub usytuowany w najbardziej urokliwej części miasta sprawia, ze możesz liczyć na codzienna wypłatę w gotowce. Jeśli chodzi o wypłaty premiowe to naprawdę jest na czym oko zawiesić z racji, ze z jednego szampana dostajesz nawet i 270 euro. Jeśli miałabyś chęci bardziej się poruszać niż pic, śmiało! Opcja Lap dance, daje ci od 15 do 27 Euro z każdego tańca. Wszystko to jest oczywiście dodatkiem do podstawy, która otrzymujesz za sam fakt, ze jesteś. 40 Euro dziennie sprawia, ze nawet gdybyś nie miała danego dnia chęci imprezowania i tak pieniądze płyną na Twoje konto.

Jest to świetna opcja, szczególnie dla osób, które maja chęć połączyć prace z odpoczynkiem, ale z jakiś względów unikają typowych kierunków, takich jak Hiszpania czy Grecja. Prawdę mówiąc, gdyby nie fakt, ze mam już pozałatwiane pełne angaże, chętnie bym się tam wybrała jak najszybciej. Pokochałam to miejsce od pierwszej rozmowy z właścicielem. Tak ciepłego i chcącego robić fair biznes człowieka dawno nie miałam okazji poznać. Naprawdę bardzo polecam dziewczyny!

O klubie w VODICE
♦️ Klub jest czynny codziennie w godzinach od 22:00 do 05:00
♦️ Harmonogram pracy – minimalnie 6 dni pracy / 1 dzień  wolny
♦️ Podstawa wynosi 40€ za dzień 
♦️ Sprzedaż napojów i szampanów: Prowizja od 10 do 30%
♦️ Sprzedaż tańców: Prowizja 45% 
♦️ Wypłata za sprzedaż szampanów i prywatnych tańców każdego dnia. Stałe wynagrodzenie otrzymasz na koniec kontraktu na konto bankowe.

Dodatkowe informacje

  • Zakwaterowanie naprzeciwko klubu
  • Pokój dzielimy ze współlokatorką
  • Kontrakt obowiązuje minimum miesiąc
  • Ubiór w pracy: wysokie obcasy, seksowne sukienki, bielizna
EUR Euro