Kate's Diary (Kate's Diary Agency Kate Hajduk)

PUERTO BANAS W HISZPANII

  • PRACA PRZEZ 5/6 -DNI W TYGODNIU❗
  • ZAKWATEROWANIE W PEŁNI WYPOSAŻONE – 25 EURO❗
Co powiesz na słoneczne, hiszpańskie Puerto Banas? Trzy tygodnie spędzone na opalaniu, pływaniu w wodzie i z pełnym portfelem? 

Mam kontakt z szefostwem, które podchodzi do każdego pracownika z ogromnym pietyzmem. Chcą utrzymać wysoki standard zarówno usług, jak i klienteli, dlatego postanowili postawić na efektowną, ale subtelną elegancję w postaci sukienek / kombinezonów. Chcą, aby ich miejsce reprezentowały damy, pełne klasy, wysublimowane kobiety, które będą tworzyć pewnego rodzaju odskocznię od rozebranych panienek na plaży. Naprawdę majętny klient właśnie tego pożąda, więc bez obaw, że bez pokazywania wszystkiego co masz, nie zarobisz na swoje zachcianki. Wręcz przeciwnie - znam ten rynek i wiem, jak to działa - zaufaj mi. 

Standard zakwaterowania jest na tyle przyjazny, że tygodniowo uiszcza się opłatę w wysokości 100 euro. Wszystko jest oczywiście umiejscowione we wspaniałej okolicy, bardzo blisko klubu, więc z transportem do pracy nie będzie najmniejszych problemów. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to klub oferuje pełen wachlarz - tzw. od drinków po tańce. 

Masz możliwość pracy od poniedziałku do niedzieli, od 22 do 4 nad ranem. 6 godzinny „dzień” pracy sprawi, ze zdobędziesz super pieniądze, ale unikniesz nadmiernej eksploatacji. W razie co wspaniale jest odsypiać nad basenem lub na plaży, więc bez obaw! Przyjemne z pożytecznym, bo Twoje brązowe ciało z pewnością będzie pięknie komponować się z białymi strojami, jakie nosimy w czwartki w ramach White Eventu. 

Za spędzenie z Tobą na tańcu 15 minut, należy zapłacić aż 150 euro z czego Ty dostajesz.. 40%. Ten klub naprawdę chce być fair wobec tancerek i to się ceni. Słońce ewidentnie daje im mnóstwo pozytywnej energii! 
O klubie w Puerto Banas
♦️ Klub jest czynny codziennie w godzinach od 22:00 do 04:00
♦️ Harmonogram pracy – minimalnie 5/6 dni pracy / 1/2 dni wolne
♦️ Sprzedaż napojów i szampanów: Prowizja 40%!
♦️ Sprzedaż tańców: Prowizja 40% 

Dodatkowe informacje

  • Zakwaterowanie w pełni wyposażone znajduje w dogodnej lokalizacji – 5 minut od klubu
  • Pokój dzielimy ze współlokatorką
  • Kontrakt obowiązuje minimum trzy tygodnie
  • Ubiór w pracy: wysokie obcasy, seksowna zmysłowa bielizna, sukienki
PLN Polish złoty
EUR Euro
Scroll to Top